Blog 2.0

Po více než dvou letech se vracím na místo činu. Rozhodl jsem se obnovit tento zapomenutý blog. Jsem zpět v nové formě, pln dojmů a myšlenek!

Co zde můžete očekávat? Nové a svěží články odrážející můj pohled na podnikání na volné noze. Jelikož to je to, čemu se posledních pár let věnuji. Klábosení o programování jsem přesunul na svůj druhý blog, který v případě zájmu můžete omrknout také.

A co s mými staršími články? No. Polovina z nich už dnes není pravda, s druhou polovinou už moc nesouhlasím a třetí polovině se dávno nevěnuji. To znamená, že je zde nechám a postupně, až přibude více názorů odrážejících mé aktuální rozpoložení mysli, je budu umazávat.

Ptáte se, co jsem celé ty dva a půl roku dělal? Inu pracoval, až se ze mě kouřilo, studoval, až třísky lítaly, a užíval si mládí.

  • Stihl jsem udělat kariéru ve významné české firmě Inmite, ze které jsem po téměř dvou letech působení odešel, abych se začal věnovat svým vlastním projektům.
  • Neméně úspěšný jsem byl při studiu na VŠB-TUO, kam docházím i nyní, po získání titulu Ing., a zkouším, jaké to je ucházet se o titul Ph.D. a stanout po boku lektorů trápících nebohé studentíky.
  • Nečinnost české iOS komunity mě donutila začít v Ostravě pořádat srazy iOS vývojářů pod názvem iosova.
  • Čas od času se objevím na všemožných setkáních typu Barcamp, StartupCamp, IMsraz, NETsraz, Apple Juice Meeting, Toastmasters, StartupFest a podobně.
  • Hitem posledních měsíců se pro mě stalo digitální nomádství. Jím inspirován jsem v létě 2012 odjel na téměř 2 měsíce do Berlína, kde jsem vesele pokračoval ve své práci. Pár výhod práce na volné noze přece jen má.

Pro úplnost dodám, že mám nový web a stále píšu na twitter.

Tolik krátce k mému současnému stavu. A nyní vzhůru do nové éry tohoto blogu. Blogu 2.0!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge